در حال حاظر شرکت های بسیاری به کار تاسیسات و تجهیزات استخر اقدام نموده اند. شرکت اکسین آب نیز یکی از برترین شرکت های فعال در این زمینه می باشد که به صورت حرفه ای فعالیت می کند. اکسین آب با مهندسین مجرب آماده ارائه خدمات مشاوره ساخت و اجرای استخر ها با بهترین قیمت و در کمترین زمان برای شما می باشد.

کادر حرفه ای اکسین آب قادر است بر اساس کاربرد استخرهای خانگی و یا ساخت استخرهای عمومی و حرفه ای را در اشکال هندسی مختلف طراحی کند و علاوه بر رضایت کارفرما باتوجه به فضای محدود ساختمان از حیث معماری، رعایت استانداردهای سازه را مدنظر قرار میدهد.

ساخت استخر توسط اکسین آب
ساخت استخر توسط اکسین آب

بطور کلی شرکت اکسین آب در ساخت استخر های روباز و سرپوشیده، استخر های خانگی و همچنین استخرهای شنای قهرمانی ، استخر های تفریحی ، بهداشتی و درمانی که معمولاً همراه با قسمتهای دیگری همچون سونا و یا واحد های بدنسازی است، صرف نظر از هر نوع ابعاد واندازه دارای تجربه و مهارت میباشد.(برای دیدن نمونه پروژه های انجام شده لطفا کلیک کنید)

 

ساخت استخر توسط اکسین آب
ساخت استخر توسط اکسین آب

در ادامه به توصیف مراحل ساخت استخر به طور خلاصه می پردازیم :

  1. خاکبرداری
  2. بتن مگر
  3. آرماتور بندی
  4. لوله کشی
  5. تجهیزات تصفیه
  6. بتن ریزی
  7. کاشی کاری

 

روش های ساخت استخر شنا:

 

ساخت استخر با بلوک سیمان

نحوه ساخت تاسیسات و تجهیزات استخر با بلوک سیمان يكي از آسان ترين روش هاي ساخت استخر مي باشد. اين روش ساخت استخر اقتصادي ترين حالت ممكن براي ساخت استخر ويلايي و با حجم آب کم مي باشد.

 

ساخت تاسیسات استخر با آرماتور و بتن ریزی

ابتدا کف استخر را سیمان کاری کرده و یک زمین صاف برای اجرای آرماتور ایجاد می کنیم. سپس بسته به ابعاد استاندارد استخر آرماتور ها را به صورت شبکه های در کف و بدنه توسط سیم می بافیم سپس بتن را ریخته و آن را ویبره میزنیم تا سطحی صاف را ایجاد کند.بعد از خشک شدن و باز کردن قالب ها زمان به اجرای آب بند و کاشی کاری می رسد.

 

برای ساخت استخر، سونا و جکوزی با مشاوران اکسین آب تماس بگیرید